Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Helenów – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Policzna(Helenów + 10 km)

1 025 000 €1 891,77 m² 541,82 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Tartak na sprzedaż! Do sprzedania działający tarkak w tym grunty, budynki, maszyny i urządzenia zlokalizowany we wsi Policzna przy utwardzonej drodze wiejskiej nieopodal drogi powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 8000 m2 lub więcej do wynajęcia. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Helenów + 21 km)

35 000 zł13,50 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży Miejsce parkingowe w garażu podziemnym ogrzewanym(z 2 stron zabudowany ) o wymiarach 2,70 szer x5,0 głębokość. Lokalizacja Garaż podziemny w bloku ul. Próchnika Piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł450 m² 66,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowo elegancka i niepowtarzalna rezydencja na Okęciu, wykończona materiałami najwyższej jakości z bardzo dużymi oknami, znakomicie doświetlającymi jasne wnętrza. Wewnątrz części.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł591 m² 1 945,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 085 m²

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej Polecamy na sprzedaż nieruchomość komercyjną w Radomiu, usytuowaną na dwóch działkach o łącznej powierzchni 3 085 m (0,3085 ha). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Warszawa

Włochy,Warszawa(Helenów + 20 km)

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia budynek biurowy o powierzchni 360 m2 w dzielnicy Warszawy Włochy. Kameralna ulica, dobry dojazd do centrum Warszawy, a także do tras szybkiego ruchu S2 i S8. Nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tylna

Wola,Warszawa(Helenów + 20 km)

140 000 zł16,50 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na sprzedaż - ul. Tylna | 16,5 m | 140 000 zł Na sprzedaż oferuję murowany garaż o powierzchni 16,5 m , zlokalizowany przy ul. Tylnej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Piaski

Retkinia,Łódź(Helenów + 17 km)

1 200 000 zł232 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do Sprzedania budynek wolnostojący - łódź retkinia 232 m z własnym parkingiem Budynek wolnostojący, parterowy budynek usługowy o powierzchni całkowitej 232 m (175 m użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kinetyczna

Ursynów,Warszawa(Helenów + 20 km)

16 273 €2 328 m² 6,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2328m2, warszawa-Ursynów bezpośrednio przy węźle Warszawa Południe i drogach ekspresowych S7 oraz S2. Standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Baby

Baby(Helenów + 11 km)

2 800 000 zł2 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala produkcyjna przy bocznicy kolejowej, lokalizacja nieruchomości zapewnia doskonały dostęp do Piotrkowa Trybunalskiego, tomasza Mazowieckiego i południowej części Łodzi. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Helenów

Helenów,mazowieckie

7 580 zł758 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy do wynajmu hale i wiaty magazynowe zgodnie z poniższą listą zlokalizowane w miejscowości Helenów (powiat Wołomiński) w odległości 4 km od trasy Warszawa Wyszków.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij